VOUCHER NA STRZELNICĘ

VOUCHER NA STRZELNICE

Voucher na strzelnicę to nietuzinkowy prezent nie tylko dla Niego, ale i dla Niej.

Kontakt z bronią palną budzi wiele emocji, a często jest to „pierwszy raz” dla obdarowanego. Spotkanie na strzelnicy wiąże się też z odkrywaniem samego siebie. Jak zareaguję, czy powstrzymam emocje, czy broń będzie mi „leżeć”, czy trafię? itd.

W końcu Voucher na strzelnice to bilet do zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Nie chodzi przecież o to by obdarowany „wystrzelał” amunicję.

Misją GSS jest nauczanie i popularyzacja strzelectwa. Każde spotkanie traktujemy jak regularną lekcję. Osoba obdarowana Voucherem ma więc okazję nauczyć się czegoś nowego. Również o sobie.

Krzysztof Kuczyński
instruktor strzelectwa

Czas spotkania

W zależności od wybranego pakietu, spotkanie trwa od 1 do 1,5 godziny. W tym czasie prowadzimy podstawowe szkolenie z zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, zapoznajemy się z funkcjonowaniem broni palnej, techniką strzelania i w końcu oczywiście – strzelamy!

Termin spotkania ustalamy indywidualnie z obdarowanym, z uwzględnieniem dostępności strzelnicy i naszych planów.

Zajęcia prowadzone są zazwyczaj na strzelnicy KSI przy ul.Zawodników 1. Pod tym linkiem znajdziecie Państwo dni i godziny funkcjonowania strzelnicy.

Cena Vouchera na strzelnicę

Uzależniona jest od ilości amunicji, którą do wykorzystania na naszym spotkaniu, a co za tym idzie – czasu spotkania. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety.

  • Pakiet Podstawowy 50 Strzałów”280 zł.
  • Pakiet Rozszerzony100 Strzałów”380 zł.

Na Państwa życzenie stworzymy też pakiety indywidualne, np. na kilka spotkań, obejmujące łączną określoną ilość amunicji bądź też pakiet obejmujący strzelanie z broni długiej (AK, AKM, AR16 i inne).

Co zawierają Pakiety?

Voucher na strzelnicę ma zapewnić kompleksową obsługę obdarowanego, którego rolą jest: umówić termin i przybyć na spotkanie. Każdy Pakiet zwiera w sobie wstęp na strzelnicę, koszt szkolenia, w tym  tarcz oraz amunicji do wybranych rodzajów broni krótkiej.

Każdy Voucher możemy (nawet na miejscu) rozszerzyć o dodatkową amunicję pistoletową.

A broń dobieramy dla Was z naszego arsenału.

Spotkanie we dwoje?

Voucher na strzelnicę wydawany jest imiennie konkretnej osobie. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie by w strzelaniu wzięły udział dodatkowe osoby. Nie rzadko Voucher na strzelnicę obejmuje osobę towarzysząca. Jest to forma prezentu, który staje się pretekstem do …spotkania we dwoje.

Aby rozszerzyć Voucher na dodatkową osobę, doliczyć musimy wtedy jedynie dodatkowy bilet wstępu na strzelnicę – 30 zł. Wszystkie inne koszty pozostają niezmienione.

Rozszerz Voucher o kubek pamiątkowy:

za jedynie 20 zł:)

kubek GSS
kubek pamiątkowy GSS

Jak kupić Voucher na strzelnicę?

Proces zamówienia Vouchera jest bardzo prosty: prosimy o podanie – przy wykorzystaniu FORMULARZA KONTAKTOWEGO lub pocztą biuro@gss.gda.pl:

1) imienia i nazwiska obdarowanego

2) informacji o tym, który Pakiet ma być objęty Voucherem

3) ewentualnie innych informacji (druga osoba, kubek)

W odpowiedzi otrzymujecie Państwo dane do przelewu, Voucher na strzelnicę w PDF do wydruku i dalsze instrukcje odnośnie organizacji spotkania.