VOUCHER NA STRZELNICĘ

VOUCHER NA STRZELNICE

Voucher na strzelnicę - nietuzinkowy prezent

Voucher na strzelnicę to nietuzinkowy prezent nie tylko dla Niego, ale i dla Niej.

Kontakt z bronią palną budzi wiele emocji, a często jest to “pierwszy raz” dla obdarowanego. Spotkanie na strzelnicy wiąże się też z odkrywaniem samego siebie. Jak zareaguję, czy powstrzymam emocje, czy broń będzie mi “leżeć”, czy trafię? itd. W końcu Voucher na strzelnice to bilet do zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Nie chodzi przecież o to by obdarowany “wystrzelał” amunicję.

Misją GSS jest nauczanie i popularyzacja strzelectwa. Każde spotkanie traktujemy jak regularną lekcję. Osoba obdarowana Voucherem ma więc okazję nauczyć się czegoś nowego. Również o sobie. Krzysztof Kuczyński
instruktor strzelectwa

 

Czas spotkania

Spotkanie trwa około 1,5 godziny. Zaczynamy zawsze od szkolenia z zasad bezpieczeństwa na strzelnicy, budowy i działania broni palnej, technik strzelania, a w końcu oczywiście - strzelamy!.

Pakiety

Przygotowaliśmy Pakiety 50 i 100 strzałów. Każdy Pakiet zwiera wstęp na strzelnicę dla jednej osoby, koszt szkolenia, w tym tarcz oraz amunicji do wybranych rodzajów broni.

Voucher dla dwojga

Często Voucher na strzelnicę obejmuje dodatkowo osobę towarzyszącą. Jest to forma prezentu, który staje się pretekstem do ...spotkania we dwoje.

Najczęściej zadawane pytania

Zajęcia prowadzone są zazwyczaj na strzelnicy KSI przy ul.Zawodników 1. Pod tym linkiem znajdziecie Państwo dni i godziny funkcjonowania strzelnicy.

Na strzelnicy KSI strzelamy z broni krótkiej i karabinków. Zazwyczaj zaczynamy od pistoletu bocznego zapłonu, a później przechodzimy do broni centralnego zapłonu. Rodzaje broni ustalamy indywidualnie z obdarowanym.

Termin spotkania ustalamy indywidualnie z obdarowanym telefonicznie lub mailowo. Musimy przy tym uwzględnić dostępność strzelnicy oraz skoordynować nasze kalendarze.

Ile kosztuje VOUCHER?

Cena Vouchera uzależniona jest od ilości amunicji, którą do wykorzystania na naszym spotkaniu, a co za tym idzie – czasu spotkania. Przygotowaliśmy dla Państwa dwa pakiety.

 • Pakiet Podstawowy 50 Strzałów:
  • dla jednej osoby – 320 zł
  • dla dwojga – 350 zł
 • Pakiet Rozszerzony100 Strzałów”:
  • dla jednej osoby – 420 zł
  • dla dwojga – 450 zł

Na Państwa życzenie stworzymy też pakiety indywidualne, np. na kilka spotkań, obejmujące łączną określoną ilość amunicji.

Jak kupić Voucher na strzelnicę?

Proces zamówienia Vouchera jest bardzo prosty: prosimy o podanie – przy wykorzystaniu FORMULARZA KONTAKTOWEGO lub pocztą biuro@gss.gda.pl:

 1. imienia i nazwiska obdarowanego
 2. informacji o tym, który Pakiet ma być objęty Voucherem
 3. ewentualnie innych informacji (Pakiet dla Dwojga, kubek)

W odpowiedzi otrzymujecie Państwo dane do przelewu, Voucher na strzelnicę w PDF do wydruku i dalsze instrukcje odnośnie organizacji spotkania.

Rozszerz Voucher o kubek pamiątkowy (+20 zł).

kubek GSS

kubek pamiątkowy GSS

ZAPRASZAMY!