CENNIK

NASZ CENNIK

Staramy się dokroić ofertę do indywidualnych potrzeb. Nie jest to puste hasło – jako że strzelanie ma wiele twarzy, jego koszt może być różny.

Wyceniając usługę, musimy wliczyć nie tylko koszt pracy instruktora (łącznie z czyszczeniem broni 🙂 po zajęciach), ale szereg innych wydatków, takich jak: wstęp na strzelnicę, amortyzacja sprzętu, a także zużycie tarcz i amunicji.

Ceny amunicji są różne. Najtańsza jest amunicja 0,22LR, a najdroższa – amunicji do strzelania na dłuższy dystans (30-06 i inne).

 

Przyjazd na strzelnicę to zawsze pewien wysiłek organizacyjny, więc gdy już tam jesteśmy, starajmy się porządnie postrzelać! A wraz z ilością amunicji, możemy ją też zaoferować w korzystniejszych cenach.

1. LEKCJE INDYWIDUALNE

Jedna indywidualna lekcja to koszt ok 200-300 zł (brutto). W koszcie wizyty na strzelnicy należy bowiem uwzględnić nie tylko czas pracy instruktora (1-1,5h) ale i cenę zużytej amunicji,  wejście na strzelnice, amortyzację broni, tarcze, a także czyszczenie broni.

Aby nieco obniżyć koszt lekcji, zachęcamy do wizyty we dwie osoby. Jest to efektywniejsze – podczas gdy jeden kursant strzela, drugi obserwuje, również ucząc się. .

2. VOUCHERY UPOMINKOWE

Takiego spotkania nie traktujemy jak regularnej lekcji. Osoba obdarowana zazwyczaj nie wie czy chce się uczyć,
ani nie ma przekonania co do rodzaju broni. Ma przeżyć coś ciekawego.

Spotkanie trwa ok 1-1,5h.

W cenie 200 zł zawieramy podstawowe szkolenie z bezpieczeństwa, możliwość oddania 70 strzałów z max 3 (trzech) wybranych rodzajów broni.

Zdjęcie ze strzelnicy i dyplom, to dodatkowe akcenty pamiątkowe.

3. IMPREZY INTEGRACYJNE

Tu wachlarz możliwości jest bardzo duży. Staramy się, by nasze zajęcia łączyły ze sobą frajdę, emocje oraz łyk wiedzy praktycznej. Każdy scenariusz szkolenia / imprezy integracyjnej ustalamy i wyceniamy indywidualnie.

Przykładem takiej imprezy jest szkolenie strzeleckie z podstawami ratownictwa. Podzieliliśmy uczestników na trzy zespoły.

  • pierwszy zespół – dwa stanowiska na strzelnicy (pistolet i pistolety maszynowe), po 25 strzałów/osoba.
  • drugi zespół – zajęcia w sali wykładowej: podstawy RKO (resuscytacji krążeniowo – oddechowej) i obsługa urządzenia AED,
  • trzeci zespół – zajęcia na zewnątrz: postępowanie przy wypadkach drogowych.

W szkoleniu zaangażowanych było dwóch ratowników medycznych i dwóch instruktorów strzelectwa.

Czas szkolenia – ok. 3h (później grupa udała się na „drugą część wieczoru”)
Koszt szkolenia (dla ok 15 osób)– 3.700 zł + VAT (przy większych grupach – ceny ustalamy indywidualnie)

Zebraliśmy wiele bardzo pozytywnych recenzji :). Sami z resztą zobaczcie LINK->

Ponadto kilka zdjęć ze szkolenia dla jednej z grup: